Festyn Rady Osiedla

1 kwietnia 2019


Co nowego.

W ostatnim czasie intensywnie pracujemy nad organizacją Festynu Osiedlowego Krzyków – Partynic, który odbędzie się w pierwszej połowie czerwca na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych. W ramach przygotowań, w tym szczegółowych uzgodnień programu festynu, jego przebiegu oraz koordynacji z wyścigami konnymi w dniu 26.03.2019 odbyło się kolejne spotkanie na terenie WTWK.

Zaplanowana przez nas, początkowo tylko przez Radę Osiedla, impreza rozrasta się w tempie błyskawicznym. Poza naszym Festynem Osiedlowym oraz wyścigami konnymi odbędzie się w tym dniu także Piknik Olimpijski. Bardzo nas cieszy, że przybywa współorganizatorów,  oferta programu imprezy staje się różnorodna i bogata. Impreza rośnie, wymaga jednak  precyzyjnych uzgodnień, podziału czasu, terenu i koordynacji wydarzeń. Kolejne spotkanie koordynacyjne w połowie kwietnia.

Na dużej scenie z zadaszeniem, którą będziemy się dzielić z Piknikiem Olimpijskim, zaplanowaliśmy m.in. występy dzieci z naszych osiedlowych placówek oświatowych – szkół podstawowych i przedszkoli. Nasz „czas antenowy” na scenie zamyka się w godzinach 10:00-12:00, później scenę przejmuje Piknik Olimpijski. Nad programem artystycznym czuwają zdolni nauczyciele, a dzieci zapewniają wkład emocjonalny i artystyczną ekspresję.

Poza sceną planowana jest moc atrakcji artystycznych, sportowych, kulinarnych i edukacyjnych. Więcej szczegółów będziemy mogli zdradzić wkrótce. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie! Nudy nie będzie!

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności.