Artyści mieszkańcom w czasie pandemii

3 sierpnia 2020

Rada Osiedla Krzyki – Partynice w odpowiedzi na ofertę P. Macieja Michałkowskiego Dyrektora Sceny Kamienica, teatru mieszczącego się we Wrocławiu przy ul. J. Lelewela 15 zorganizowała koncerty dla mieszkańców naszego osiedla pt. „Lata 20/lata30”.

Czytaj dalej

Konsultacje społeczne. Jak zagospodarować podwórko przy placu. św. Macieja na wrocławskim Nadodrzu?

30 lipca 2020

Od 28.07 do 18.08.2020 r. można konsultować zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w kwartale ulic: Henryka Probusa, Henryka Pobożnego, Niemcewicza, Jedności Narodowej i pl. Św. Macieja.

Czytaj dalej

Bezpieczne LATO W MIEŚCIE

24 lipca 2020

„Bezpieczne LATO W MIEŚCIE” – prewencja epidemiologiczna W ramach projektu „Bezpieczne LATO W MIEŚCIE” Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe służy  wiedzą i doświadczeniem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego (COVID-19) uczestnikom i organizatorom (ngo’s, rady osiedli, parafie, etc.) różnych form wypoczynku i rozrywki w okresie wakacyjnym we Wrocławiu i okolicy, w szczególności realizatorom akcji letnich skierowanych do […]

Czytaj dalej

Zajęcia z pasją / Akademia Młodych Odkrywców online

17 lipca 2020

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego Akademia Talentów i Uzdolnień zaprasza na rodzinne warsztaty, on – line pn.  „Świat zabaw i nauki” – warsztaty dla dzieci w wieku 5 – 9 lat wraz z  rodzicami / opiekunami / osobami pełnoletnimi.

Czytaj dalej

Jak zazielenić ulicę Żeromskiego?

13 lipca 2020

W dniach 2–26.07.2020 r. konsultujemy sposób zagospodarowania ul. Żeromskiego na odcinku od Jedności Narodowej do Nowowiejskiej.

Czytaj dalej